Perscontacten

MEDIUM NAAM E-MAIL TELEFOON  
BELGA   antwerpen@belga.be    
BELGA Tijs Vanderstappen 0474251409  
DE STANDAARD Theo Derkinderen theo.derkinderen@telenet.be 0495250585  
DE STREEKKRANT Ben Conaerts ben_conaerts@hotmail.com 0474706507  
    ben.conaerts@gmail.com    
DE STREEKKRANT Anja Holbrechts anja.holbrechts@roularta.be    
FOTOGRAAF Eddy Van Ranst eddy@tifbvba.be 0473232576  
FOTOGRAAF GVA Patrick Hattori persfotografen@gmail.com 0472915213  
FREELANCE Guy Delforge guy.delforge@telenet.be    
GVA Theo Derkinderen theo.derkinderen@mediahuis.be 0495250585  
GVA   gvaregiomechelen@concentra.be    
RONDOM Pieter Kesselaers kesselaers@gmail.com 0496348619  
HET NIEUWSBLAD   guy.delforge@telenet.be    
HLN Els Dalemans elsdalemans@yahoo.com 0479472676  
KB-ACTIEF   info@kb-actief.be    
KLEIN - BRABANTMAGAZINE François Appers francois.appers@telenet.be 0468173141  
PUBLINIEUWS Pascal Saelens pascal.saelens@telenet.be 0473850116  
PUBLINIEUWS Algemeen info@publinieuws.be 038890051  
PUBLINIEUWS Ria Raes ria@publinieuws.be 038890051  
RADIO 2      
RADIO 2 Algemeen redactieantwerpen@radio2.be 032479126  
RTV   redactie@rtv.be 014591525  
VOKA   jan.vandepoel@voka.be    

Deel dit artikel

Gemeente Sint-Amands

Maandag 9 u. - 12 u.    
Dinsdag 9 u. - 12 u.    
Woensdag  9 u. - 12 u.  |  13.30 u. - 16 u.
Donderdag 9 u. - 12 u.  |  17.30 u. - 19 u. *
Vrijdag 9 u. - 12 u.  

* = Enkel dienst bevolking & burgerlijke stand, milieudienst en dienst ruimtelijke ordening.

Livien Van der Looystraat 10, 2890 Sint-Amands
tel 052 39 98 60 / e-mail info@sint-amands.be


Sociaal Huis Sint-Amands

Maandag 9 u. - 12 u.    
Dinsdag 9 u. - 12 u.    
Woensdag 9 u. - 12 u.
Donderdag 9 u. - 12 u. | 17.30 u. - 19 u. (uitgezonderd tijdens schoolvakanties)
Vrijdag 9 u. - 12 u.    

Hekkestraat 9, 2890 Sint-Amands
tel 052 39 98 60 / e-mail sociaalhuis@sint-amands.be


×